jančušulka

Kdo hrál Vinnetoua??

Dobrý den, já bych se chtela zeptat kdo hrál ve filmu karla maye Vinnetua.
předem dekuji za odpoved.

Nejlepší odpověď
mojitek

francouz Pierre Brice

Pierre Louis le Bris (vlastnim jmenem)

Další odpovědi
HerbiG

Pierre Brice
________________

Herecké obsazení
Vinnetou: Pierre Brice. Old Shatterhand: Lex Barker. Rollins: Rik Battaglia. Sam Hawkens: Ralf Wolter. Ann: Sophie Hardy. Guvernér: Carl Lange. Vermeulen: Veljko Maricić. Kid: Aleksandar Gavrić. Bílý buvol: Dusan Antonijević. Gomez: Mihail Baloh. Clark: Ilija Ivezić. Hbitý panter: Slobodan Dimitrijević. Rudé pero: Sime Jagarineć. Poručík O´Hara: Milan Micić. Lékař: Josip Zapalorto. Scotter: Dusan Vujisić. Bandité ve stáji: Miro Buhin, Ivo Kristof.

panenka

byl to francouzký herec pierre brice

9 řemesel

Pierre Brice !! Ale to si snad děláte z ostatních „prču“ ne ??

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?q=VIN­NETOU&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

iceT

navic ma slechtickou krev,mam pocit,ze je baron.