AnnieAnnie

Kdo hradí psychologa? Pacient, nebo pojišťovna? Vím, že jsou soukromé psychologické poradny, ale jsou i státní?

Nejlepší odpověď
annas

U klinického psychologa zaplatíte jen Kč 30 při první návštěvě, další konzultace jsou zdarma. Hradí pojišťovna. U soukromého nevím.

Další odpovědi
tatanka

Říká se tomu psychosomatická ambulance a platbu hradí plně pojišťovna mimi 30Kč. Měl jsem určité problémy v práci, hrotilo se to a přes počáteční stud jsem s návštěvou udělal dobře. Doporučuji a držím palce!