zjentek

Kdo drží Marka Bendu v politice?

To on má nějaké známostě, anebo ten pobyt tam tak prostě a jednoduše je možný nadosmrti?

(Snad je otázka srozumitelná.)

Nejlepší odpověď
Pepa25

Voliči.

Zdroj: https://www.i­rozhlas.cz/vol­by/krouzkovy-specialista-benda-usedne-znovu-ve-snemovne-kreslo-dlouho-nemel-jiste_171021200­8_ako

Další odpovědi
Hufnágl

Až skončí v parlamentu, vsadím se, že bude kandidovat do Senátu. To by v tom byl čert, aby někdy pracoval fyzicky. To samé si myslím o Kalouskovi – nezmar!

Jejich voliči jsou divná partaj. Zlatý premiér pan Babiš.

orwell

Vrtošivé ruce voličů Pokud to příště nevyjde, určitě má připravené vhodné ústupové pole. Času na to měl dost. Oni tito chlapci se navzájem podrží, když jde do tuhého. Že by skutečně někde smysluplně pracoval pro blaho všech, toho bych se neobával. Ale třeba taková nějaká šikovná neziskovčička, kde by se dalo za dost peněz (od daňových poplatníků) páchat „dobro“ …

anonym

Voliči a myslím, že je ve svém rajonu dost populární. Je to náznak, že vesmír je ještě v rovnováze. Ne, to je nadsázka, ale víme, co od něj zhruba čekat. Pokud vím, poslední volby už to měl s mandátem jen tak tak, takže třeba je to jeho poslední mandát.

elkon

Asi někoho podplatil. Protože nic neumí, nikdy nepracoval, tak by musel jít k lopatě.

Pepa25

Hunfágl: kdy že to pan Babiš pracoval fyzicky? 😉 Vy voliči ANO jste fakt divná sekta …

Hufnágl

Jako student byl na chmelové brigádě. Ty to nevíš?

anonym

Hufnágl: A má Babiš něco, co ti třeba vadí? Přijde mi, že ve tvářích mnoha jeho voličů je modlou.

Hufnágl

Něco by se našlo, třeba to, že nezrušil (zatím) koncesionářský poplatek, ale věřím, že k tomu dojde.