Angi-Shy

Kdo česky daboval postavu Max Goof z filmu Goofy na výletě?

z hledání na googlu jsem se dozvěděla málo a ani jsem nepochopila jestli český daber Maxe daboval i zpěv, když Max zpíval.
Doplňuji:
iceT: ano tam jsem právě koukala a nepochopila.. když pak třeba u písně „To můžeš jen ty sám“ což zpívá Ma a Goofy, tak tam jsou napsaná jiná jména: Tomáš Trapl a Martin Šebestík. Znamená to že písně zpíval někdo jiný než kdo je normálně daboval?
Pak je to fascinující že dokázali napodobit stejné hlasy k nerozpoznání

Odpovědi
iceT

česky daboval Jan Kalous,jinak hlas Dulíka z Kačeřích příběhů

více zde
http://dabingfo­rum.cz/viewto­pic.php?f=3&t=1­0168
Doplňuji:
Myslím si,že si jen myslíš,že hlasy jsou k nerozeznání­.V Pohádce na vlásku nebo v Ledovém království i v jiných zpívaných pohádkách dabují jiní než zpívají,i když hlasy jsou velmi podobné.U tohoto konkrétního filmu ti to neřeknu,protože jsem ho neviděla,ale pustila jsem si několik videí z filmu na YT,a nemyslím si,že hlas Mae zpívajícího a Maxe mluvícího je stejný.Jan Kalous má specifický hlas.