Zvědavý

Kdo byl ve své době populárnější ???

Elvis ve své, nebo Michael Jackson ve své ???

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

Těžko porovnatelné, oba to byli hudební geniové. Záleží taky na tom jak chcete popularitu měřit. I když mi jako větší fenomén přijde Elvis tak kvůli moderním komunikačním a jiným technologiím mi přijde populárnější Jackson. Jen si vemte že v době Elvise nebyl například internet.

Další odpovědi
Drap

Osobně bych řekl, že Elvis.

Stingo

Řekla bych, že Elvis, protože přišel s něčim uplne novým.

Kelt

Těžko se to srovnává, je třeba brát podmínky, kolik lidí měl daný člověk v týmu, v době Elvise byl jenom gramofon, ale v době Jacksona bylo více možností ale také více konkurence. Lidé měli větší přehled. Každopádně, si každý získal své posluchače v dané době. Jxou lidé, které neoslovil nikdo, jsou příznivci těchto lidí a jsou jejich odpůrci. Statisticky to asi vyjde stejně. Počet prodaných desek, počet návstěv na you tube u uvedených hudebních géniů není asi nejlepší hodnocení.