annas

Kdo byl Robert Louis Stevenson,který vyslovil tuto hezkou myšlenku?

„Umění žít není uměním hrát s dobrou kartou, ale uměním sehrát se špatnou kartou dobrou hru.“

Je to tak opravdu v životě?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Narodil se v roce 1850 v hlavním městě Skotska Edinburghu jako Robert Lewis Balfour Stevenson. Přibližně ve věku osmnácti let si změnil druhé jméno z „Lewis“ na „Louis“.Byl skotský romanopisec, básník, spisovatel cestopisů, vedoucí představitel novoromantismu v anglické literatuře

podle wikipedie

Mě se ten citát moc zamlouvá

Další odpovědi
SajmonModer

Tenhle citát znám a věřím v něj!

vagra

Robert Louis Stevenson byl skotský spisovatel, zejména cestopisů.Jeho román Ostrov pokladů,jsem přečetl několikkrát.
S jeho myšlenkou plně souhlasím a potvrzuji,že v běžném životě to opravdu tak funguje.

arygnoc

No jo, pokud jsem se nenarodil jako potomek Onassise, Murdocha, Havla nebo jiného pracháče, tak mi nezůstává jiné, než tomu věřit.

Ale takové Paris Hilton to je asi jedno, ne?

Jinak:
Murphyho balíček karet:
Pokud hrajete pokra a máte na ruce 3 esa, tak v balíčku čtvrté eso není.
Murphyho dodatek:
I kdyby tam bylo, tak ho stejně nedostanete.