mia 622

Kdo byl horší? CIA nebo KGB?

Horší myslím jako krutější, zákeřnější, sadističtější, opovrženíhodnější.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet.

Další odpovědi
Kepler

Všechny tajné služby, včetně izraelského Mossadu, se vyznačují jmenovanými vlastnostmi. Pro mezinárodní bezpečnost státu musí být připraveny na cokoliv. Nedá se říct, že by jedna byla horší, než druhá.

Kryšpín

Jeden lepší jak druhý a zase naopak

Drap

Nikdo z nás nezná všechna fakta. Nemůžeme tedy ani pravdivě odpovědět.

briketka10

Podívej se na seriál Takoví normální Američané
tam se dozvíš vše o CIA a KGB, jak fungovaly moc
zajímavý o všech jejich intrikách, násilí atd. :
http://www.csfd­.cz/film/331570-takovi-normalni-americane/prehled/

Dismas

CIA. KGB nikdy nenastolila diktaturu svržením demokraicky zvoleného politika (Allende).