Stifler1

Kdo by zařídil odkup pozemku?

Zjistili jsme, že kousek našeho domu stojí na cizím pozemku. Jde o 44 metrů. Tento pozemek vlastní tři osoby. Chtěli bychom ho odkoupit, a rád bych našel někoho, kdo to za nás vyřídí. Jednání s majiteli, podepsání smlouvy, až po zapsání do katastru. Na koho se máme obrátit? Díky

Odpovědi
Kryšpín

Advokát, možná to bude bitva o peníze

elkon

Pokud za to chcete platit, zadejte akci realitce.

cukrar

Zařídí to kdokoliv, komu zaplatíte a pověříte. Jen se vyhněte podvodníkům, ty nezařídí nic, jen Vás oškubou. Na tento problém jsou také realitky.