Kelt

Kdo by vyhrál ve filmu Indiana Jones a James Bond?

Oba to jsou nezničitelní hrdinové, takže by se nepozabíjeli,ale při pátrání např za pokladem by

Nejlepší odpověď
setapouch

Jiná odpověď

Oba by se dorazili ke vstupu ve stejnou chvilku a vchod by tím ucpali. A protože by byli tak zaklesnuti, valící se balvan by je rozšmelcoval na kaši a poklad by získali komunističtí nacisti.

Jak je sakra možné, že v anketě už má Jiná odpověď 100% a přitom „Otázka ještě nemá žádnou odpověď.“?

Další odpovědi
Lamalam

Jiná odpověď

Terminátor.

gecco

Jiná odpověď

Podle scénáře…
😁
To je ale ´zvláštní´ otázka – jakoby se ptalo tak pětileté dítě…
😁