Kepler

Kdo by tušil, že romská architektura je tak vyspělá?

https://www.no­vinky.cz/cesto­vani/clanek/v-rumunsku-se-tyci-romske-palace-symbol-prestize-40293656

Ještě by to chtělo logo ÚP na průčelí vyvedené ve zlatě, což? Kde asi na to tak berou?

Odpovědi
marci1

Jak se píše v článku: „První paláce byly postaveny v 90. letech, když Romové získali zpět část zlata, které jim zabavili komunisté,” říká jeden z romských předáků“. 🙂

FlAsh_7

Prodrbaný peníze, mají si koupit normální barák a vybavit si ho jako králové, když už.

Pepa25

Neřekl bych, že to je vyspělá architektura, stejně jako se mi obecně nelíbí přístup „musím mít o štok/balkón/ar­kýř… víc než soused“.