ivera45

Kdo by se chtěl vrátit do dětských let?Byla to pro vás doba bez starostí?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Rozhodně nechtěl!!!!!!­!!!!!!!!!!!!

Další odpovědi
mosoj

Pokud je to myšleno vrátit se a znovu to prožít tak ne !!!!
Neměl jsem pěkné dětství, proto jsem se oženil již v 19 letech a udělal jsem dobře !!
Manželka mně všechno vynahradila.

vecernice

Já určitě ne.Neříkám že bylo všechno špatně,ale dobře taky ne.Mám i dobré vzpomínky,ale těch moc není,protože to nebyla doba bez starostí.Prostě bych se radši nevracela.

kvikal

Doufám že se 16 let ještě považuje aspoň trochu za dětství a abych pravdu řekla starosti máme v každém věku (nemyslete si i batolata se po nějaké minutě nářku strachují jestli dostanou najíst 😉 )

aramah

Já jsem ráda jak to je,a nestrašit! starší paní..

ten který je

S odstupem času vidí člověk vše přikrášleně.Hodně nad touto otázkou přemýšlím někdy moc často.Já neměl dětství až zas úplně super ale rád vzpomínám na své prarodiče.

panenka

Já bych se do dětských let vracet nechtěla.

hrášek

Já jsem stále částečně dítětem a věřím,že nejsem vyjímka.

Jahoda

Do dětských let bych se asi vracet nechtěla. Jsem ráda, že teď ten život mám, tak jak jsem si vždy přála. 🙂