Dr. Darko

Kdo by mohl být dalším českým prezidentem?

Nejlepší odpověď
marci1

Promiň, že ti neodpovím na otázku přímo a nesdělím žádné jméno. Vůbec nevím, ale ta osoba, kterou bych si v této funkci dokázala představit, je inteligentní, má všeobecné znalosti, morální kredit, je sympatická, empatická, netouží po mamonu, by jistě tuto funkci nepřijala a já bych jí to vlastně ani nepřála. 🙂

Další odpovědi
paul1

Podle mě by se tam výborně hodila rektorka Mendelovy univerzity v Brně
prof. Ing. Danuše Nerudová, Ph.D. Seriózní žena s velkým přehledem. Jistě by dobře reprezentovala ČR.

FlAsh_7

Daniel Vávra

Rokio

Petr Pavel, bývalý armádní generál Česka.

led

Ten, kto získa najviac volebných hlasov.

PS.
ďakujem za ponuku, neberiem…

Nassin

Klon současného pana presidenta Zemana.

zjentek

Nějaký komediant z oblíbeného seriálu, třeba.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.