Sober

Kdo by dal hlas Petru Robejškovi v přímé volbě prezidenta?

Ano, jsem „klausovec“ a PR je prezidentovi svými názory blízko. Snad se nemýlím… Přiznávám, mám bláznivé nápady. V jedné glose jsem přišel s jménem Petr Nárožný – jeho rozhovor v Magazinu MF DNES se mi moc líbil…

Odpovědi

Neřekl bych, že jsem přímo Klausovec, byť si myslím, že v mnoha věcech má současný prezident pravdu. Bohužel jeho charakter má mnohé vady na kráse. Oproti tomu Petr Robejšek je mi svými názory také blízký a jako člověk se mi zatím zdá být poměrně sympatický. Svůj hlas bych mu dal. Vlastně je to jediný člověk, o kterém bych jako o prezidentovi uvažoval.