jaja1999

kdo avon šefuje

kdo sponzoruje nebo šéfuje avon :?

Nejlepší odpověď
kenyrts

Historie firmy Avon připomíná pohádkový příběh. Ke konci 19.století začal obchodní cestující s knihami David McConnell ke knihám přidávat malý voňavý dárek. Zanedlouho se jeho vůně stávaly žádanější více než samotná literatura, a proto v roce 1886 založil svou vlastní kosmeticku společnost „California Parfume Company.“

McConnell správně předpokládal, že pro přímý prodej je nejdůležitější osobní kontakt – žena nabízející zboží ženě. Prvním distributorem jeho společnosti byla paní P.F.E.Albee, která se tak stala první Avon Lady. Poprvé v historii získaly ženy příležitost nabýt finanční nezávislosti – 34 let před tím, než získaly hlasovací právo. V roce 1929 se na trhu objevila řada výrobků pojmenovaná podle rodiště jednoho z nejoblíbenějších autorů D.McConnella, Williama Shakespeara, Stradford upon Avon. Název se stal tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.

Další odpovědi
Retko

(The company's chairman and CEO is Andrea Jung, who was promoted to the position in 1999.)

Cili je to Andrea Jung, dosazena do pozice roku 1999.

Vice se dovis na anglicke wikipedii. Viz.zdoj.

No a zalozena byla roku 1886 Davidem H. McConnellem

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/A­von_Products