annas

Kdo asi ponese zodpovědnost za ztrátu královských písemnosti za milióny korun?

Dokumenty byly uloženy ve státním archívu v Chebu. Některé z těchto dobových dokumentů se totiž objevily na zahraničních aukcích.

Pachatel neznámý?

http://www.no­vinky.cz/krimi/214143-z-chebskeho-archivu-zmizely-dopisy-karla-iv-a-dalsich-kralu-za-miliony.html

Nejlepší odpověď
vagra

Nikdo.
U nás totiž není nikdy, nikdo za nic odpovědný, nikdo za nic nemůže.
Taky se říká-já nic,já muzikant a protože-co čech to muzikant…
Nebo se taky s oblibou a s úspěchem říká-můj předchůdce.
Nakonec je stát od němců odkoupí zpátky.

Další odpovědi
led

zodpovedný bude asi „záhradník“ ako v správnej detektívke. Vždy sa nejaký najde.
Takéto veci sa kradnú do trezoru, nie na verejnosť.

hanulka11

Dnes se píše to co se dalo předpokládat
http://www.no­vinky.cz/krimi/214250-odhalit-zlodeje-kralovskych-dokumentu-nebude-pro-policii-jen-tak.html

hanulka11

Řekla bych,že se chvíli o tom bude psát a pátrat a pak to vyšumí do prázdna .....

annas

Taky se domnívám.

hanulka11

Necháme se překvapit