annas

Kdo a kdy vymyslel bankomat? Za jak dlouho od svého vzniku se objevil u nás?

Dnes ráno jsem vybírala peníze…

Nejlepší odpověď
arygnoc

viz http://heureka­.tym.sk/vys.php?vol­ba=1&dotaz=ban­komat&book=b

Další odpovědi
Drap

Systém bankomatů už vlastně vymysleli templáři. V té době bylo obtížné a riskantní cestovat s větší částkou peněz, a tak měli na různých místech ukryty peníze, skrýše bylo možno najít jen při znalosti tajných značek. Templář, který potřeboval, navštívil scvhránku aq vzal si kolik potřeboval.