antík

Kdepak se poděl Sajmonmonder ?

Jeho odpovědi mi chybí,je stále mezi námi ?

Nejlepší odpověď
tom004

Možná,je také jeden z těch,kterým se nelíbí,že se stránky začínají měnit z vědomostních,na doučovací,inzer­tní,aj. „receptáře“.Pří­klady uvádět nebudu,stačí,když si každý z nás přečte podmínky a kodex,a porovná s některými „dotazy“.Myslím si také,že tu nebylo tolik vzájemného napadání,a zvýšilo se vulgární vyjadřování.Mohu se mýlit,ale je to můj názor.A těch co odešli,nebo omezili své působení na stránkách,je opravdu škoda,a určitě chybí většině z nás.

Pro legraci,s tím souhlasím.Jen se obávám,se legrace vytrácí.

Další odpovědi
hanny 2

Tome 004 – myslím,že s tímto by Sajmon určitě problémy neměl,on byl pro každou legraci!
Taky by mně zajímalo,kde je,vždyť tu byl skoro pořád!

anonym

Me take chybi. Asi mu napisu na jeho mail. 🙂

  • iv-