Avatar uživatele
aramah

Kdepak je Jahůdka?

Asi jsem slepá,nebo tu opravdu není?
Doplňuji:
Kropitko já myslela uživatelku. (Jahoda)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, iceT před 4976 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Jahody a pěstování.....druhá sklizeň začíná (od cca konce července), kterou ukončí až první noční mrazíky (ty mohou přijít už v polovině září nebo také až koncem října).

Teď je období burčáku.....

Doplňuji:
aramah já vím,ale nevím,kde Jahoda je…tak jsem napsala aspoň něco a doufala,že i za tu kravinku,vtípek, dostanu nějaký ten bodík. Vždyť nejsem sama,kdo tu píše nesmysly,takových tu je,raději si je nebudu brát ani do klávesy,tolik času nemám.

Ano,přiznávám se bez mučení,má odpověď stojí za prd.....nejlepší bude,když jí napíšete e-mail a zeptáte se jí sama,určitě bude mít radost.

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BIGFOOT

Kropítko,tos mě rozesmála,jak vidím seš vtipná a to je O.K.BIGFOOT

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
alexandra

Takže jahůdka přijde až koncem října.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

pro kropítko- Kéž by alespoň třetina „chodičů“ na Odp. měla takový smysl pro humor a realitu.

před 4976 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Zdravím bubco, nebyla jsem tu a byla,odpovědi sleduji stále,trochu se to mění,jsem člověk,který se dokáže podřídit většině,jestli mají mít odpovědi tento ráz,tak proč ne. Když nejde o život,tak jde o h…,Hlavu si již z toho nedělám,když budu chtít odpovědět adekvátně,tak odpovím,když budu chtít odpovědět kravinu,tak taky. Je jen na ostatních,zda uznají,že má odpověď je o.k.

Možná moje rozpolcená osobnost přispěje k tomu,že se každý nad sebou zamyslí a zváží,jestli je taky úplný magor,jako kropitko…

před 4976 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jak to je? V zdravém těle zdravý vzduch?
Je houšť a větší kapky.

před 4976 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
BEAES

I tohoto uživatele – PostApMan -jsem tu dlouho neviděla, že by pozdní dovolená, nebo jich to přestalo bavit!?!

před 4976 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

ICQ: PostApMan – číslo 602276426

V případě nutnosti kontaktování mě, doporučuji využít zpráv na FaceBooku(Profil PostApMan) a pokud ten nevlastníte, využijte ICQ.

před 4976 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek