aramah

Kdepak je Jahůdka?

Asi jsem slepá,nebo tu opravdu není?
Doplňuji:
Kropitko já myslela uživatelku. (Jahoda)

Nejlepší odpověď
kropitko

Jahody a pěstování.....druhá sklizeň začíná (od cca konce července), kterou ukončí až první noční mrazíky (ty mohou přijít už v polovině září nebo také až koncem října).

Teď je období burčáku.....

Doplňuji:
aramah já vím,ale nevím,kde Jahoda je…tak jsem napsala aspoň něco a doufala,že i za tu kravinku,vtípek, dostanu nějaký ten bodík. Vždyť nejsem sama,kdo tu píše nesmysly,takových tu je,raději si je nebudu brát ani do klávesy,tolik času nemám.

Ano,přiznávám se bez mučení,má odpověď stojí za prd.....nejlepší bude,když jí napíšete e-mail a zeptáte se jí sama,určitě bude mít radost.

Další odpovědi
BIGFOOT

Kropítko,tos mě rozesmála,jak vidím seš vtipná a to je O.K.BIGFOOT

alexandra

Takže jahůdka přijde až koncem října.

anonym

pro kropítko- Kéž by alespoň třetina „chodičů“ na Odp. měla takový smysl pro humor a realitu.

kropitko

Zdravím bubco, nebyla jsem tu a byla,odpovědi sleduji stále,trochu se to mění,jsem člověk,který se dokáže podřídit většině,jestli mají mít odpovědi tento ráz,tak proč ne. Když nejde o život,tak jde o h…,Hlavu si již z toho nedělám,když budu chtít odpovědět adekvátně,tak odpovím,když budu chtít odpovědět kravinu,tak taky. Je jen na ostatních,zda uznají,že má odpověď je o.k.

Možná moje rozpolcená osobnost přispěje k tomu,že se každý nad sebou zamyslí a zváží,jestli je taky úplný magor,jako kropitko…

anonym

Jak to je? V zdravém těle zdravý vzduch?
Je houšť a větší kapky.

BEAES

I tohoto uživatele – PostApMan -jsem tu dlouho neviděla, že by pozdní dovolená, nebo jich to přestalo bavit!?!

kropitko

ICQ: PostApMan – číslo 602276426

V případě nutnosti kontaktování mě, doporučuji využít zpráv na FaceBooku(Profil PostApMan) a pokud ten nevlastníte, využijte ICQ.