hanulka11

Kdepak je dědapetr ,nějak tu dlouho nebyl?

Nejlepší odpověď
anonym

Dobrý dotaz.Taky se po něm pídím.Že by na nás zanevřel?

Další odpovědi
Andělé

Právě…zrovna ted jsem na něj myslela,proč už sem tolik nechodí,chybí mi,mám ho ráda,sice virtuálně,ale vždy hned pomohl,je inteligentní a nekonfliktní,patřil do naší virtuální rodinky…moc škoda..:-((

Deli

Tenhle týden hlasoval u jedné odpovědi na mou otázku o řeči těla, tak snad se s námi začne zas bavit víc…? Taky mi tu chybí.
Teď koukám, že dával palečky i tady u odpovědí, pročpak nám nepoví víc????
Haló, dědopetře, jste tady?????????