štamgast

Kde zmizela otázka uživatele bolaka ze včerejšího večera?

Ptal se: Kde bydlíte, jakou máte kartu a jaký je váš pin.
Doplňuji:
Drape, máš pravdu, i když ta otázka nebyla nadvakrát se souladu s kodexem.

Nejlepší odpověď
ten který je

Byla to blbá otázka ale nemažu.

Další odpovědi
led

Zjavne admini alebo niekto s právomocou mazať to odstránil.
V mojej odpovedi na jeho otázku som aj podotkla, že vôbec by som sa nedivila jej vymazaniu. Zdala sa mi nevhodná. A stalo sa…

dudu

Já to nebyl, ale tato otázka se příliš podobá dotazu: „sousede je pravda, že Vaše manželka je Vám témě rok nevěrná?“. Co s ní: reagovat od plic, nebo ji raději v tichosti smazat?

Drap

Asi se opět nějakému samozvanému strážci pořádku a etiky na těchto stránkách zdala nevhodná a málo důstojná, tak ji prostě smazal. Stává se to tady každý den. Některým to zřejmě pomáhá léčit nějaké vlastní komplexy

WeeBear

Stává se to denně. Buď to tu neunesl někdo ze zlatých, nebo to pobouřilo adminy.. Poslední dobou je to ale častěji, než kdysi..

aramah

Tak to by mě taky zajímalo.

hanny 2

Na tuto bolakovu otázku jsem odpovídala a ještě než jsem šla spát jsem zjistila,že ji nemůžu najít.Určitě ji smazal admin. a ani se mu nedivím!!!