Ade sanya

Kde zjistím, zda jsem v nějakém okrese dostal pokutu od české městské/státní policie?

Člověk ani neví kde se třeba opil a dostal pokutu za blbosti.

Odpovědi
Kelt

Tak zajdi na nejbližší oddělení policie, tam ti to vyhledají. A měl bys dostat potvrzení. Ale pokud jsi na tom tak špatně, že si tohle nepamatuješ, tak se ti asi budou divit.

cochee

Jestli je v tom i městská policie, to nevím, ale přestupek řešený PČR uvidíš v Portálu občana. Tak jsem si nedávno připomněl, kterak jsem dostal pokutu plus nějaké ty bodíky před nějakými 15–20 lety za zaparkování přímo pod dopravní značkou B28.