mirlin

KDE ZÍSKÁVÁM BODY N E C H Á P U ?

Docela mě to přestalo bavit,protože jsem pochopil systém „BODOVÁNÍ“!!
Je to tu hra kočky s myší. A teď ač už měsíc ani nepokládám otázky ,ani neodpovídám na otázky mi naskakují body,které nejsem schopen vysledovat a hlavně VYHLEDAT !
Jsou vánoce a tak přeji všem na tomto facebooku hodně vánočních radostí při honbě za – P O K L A D E M – mirlin

Nejlepší odpověď
panenka

Nemusíš mirline odpovídat každý den uživatelům na odpovědích naskakuje 1 bod pokud jsi jich získál více je možné že si tvé otázky nebo odpovědi všimli uživatelé až ted a proto ti dali bod až nyní.

Další odpovědi
ten který je

Body ti naskakují i přes noc.Vždy jeden bod.A nerozčiluj se chlapíku.;-)

ReHu

Tobě jde o body???
Pokud ne, tak se na ně vybodni a prostě a jednoduše pokládej otázky, odpovídej na otázky nebo si jen čti.
Vždyť ani bodovat nemusíš.
Vo co go???

hanulka11

Myslím,že se to jmenuje odpovědi a ne body,tak buď v klidu a když víš ,prosím tě poraď. Klidné dny ,plné pohody ti přeji.