Losman

Kde získat (jak vyrobit) boční díl této dřevěné hračky?

Otázka na místní kutily a DIY mastery. Nějaký tip jak co nejlevněji a nejjednodušeji vyrobit případně záskat boční díly hračky viz odkaz níže?

https://cz.pin­terest.com/pin/437­834394999419076/

Odpovědi
Smlouvyzdarm

Ve většině případů jsou houpačky a další vyrobeny z překližky, která zaručuje dostatečnou pevnost. Kde koupit díly nevím, ale samotná překližka se dá sehnat v hoby prodejnách – vím třeba Dřevotrust. Pak stačí namalovat a vyřezat. Ohýbané věci jsou složitější vyrobit. Viděl jsem to kdysi dělat otce – napařoval to, namáčel, ale přesně si již nevzpomenu. Předpokládám, že to ví každý stolař – truhlář…