maikl

Kde získat informace o trvalkách za prac.úraz

Prosím neví někdo jak to je s vyplácením peněz za trvalé následky po pracovním úrazu.Po pracovním úrazu mi pojišťovna začala vyplácet peníze,které mi doplácely do výšše,mého průměrného platu,po nějaké době mi přišel dopis,že si můžu brigádně přividělat 4.000,–kč měsíčně,ale háček byl v tom,že mi částku krátily o čásku kterou jsem si vydělal.Po třech měsících jsem dostal výpověď,ale pojišťovna mi již částku do původního platu nezvedla a platí mi dál jako bych si vydělával 4.000,– měsíčně dál.Má na to právo,nebo jsem měl ještě něco poslat pojišťovně,kromě ukončení brygády ze strany zaměstnavatele­.Děkuji všem předem co mi odpoví.

Nejlepší odpověď
venkovan

Šel bych se poradit na odbory. Tam by měli být právníci zaměření na tuto problematiku.