lady_losos

Kde získám více informací o komerčních budovách, které ještě komplet nestojí?

Kde získám více informací o komerčních budovách, které ještě komplet nestojí? Existuje nějaký registr, kde bych nalezla rostoucí stavby apod.? A víte o nějakých v čr?

Odpovědi
Funna

proč by to někdo takový registr dělal?…pokud znáš příslušnou lokalitu místa stavby, dá se toto případně zjistit na příslušném stavebním úřadě, nebo městkém (obecním) úřadu, kde by měli mít založeny žádosti k územnímu rozhodnutí, stavebnímu povolení, stvabnímu povolení atd…a pokud máš na mysli nějakou konkrétní rozestavěnou budovu a nedostavěnou budovu tak jedině u investora, popř. dodavatele, popř. projektanta…