Avatar uživatele
Mendolino

Kde získám přehled mých zaměstnání?

Nastupuji na nové pracoviště.Pot­řebuji zápočtový list.Pracuji nepřetržitě od absolvování vysoké školy.Na bývalém pracovišti mi ho vydali jen za dobu jednoho roku.Vlastní na této škole přehled mých všech zaměstnání a když ne,kde ho získám. Moc děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5137 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
alenka901

dokument, který je zaměstnavatel povinen vydat zaměstnanci při skončení pracovního poměru a v kterém zaměstnavatel musí uvést skutečnosti stanovení prováděcím právním předpisem. Prováděcím právním předpisem je nařízení vlády č. 108/1994 Sb., které v § 3 stanovuje náležitosti potvrzení o zaměstnání.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lencis

Na zápočtovém listě je konkrétně jen poslední zaměstnání, ostatní zaměstnání jsou zaznamenány tuším jen jako odpracované hodiny celkem.

Přehled všech zaměstnání získáte na správě sociálního zabezpečení v podobě „Evidence dob pojištění“. Pošlou vám to i poštou, a mě stačilo jen zavolat, ale to se může lišit na jednotlivých úřadech. Každopádně na ČSSZ pod kterou spadáte zajděte nebo zatelefonujte a oni vám jistě poradí.

Zdroj: http://portal­.gov.cz/wps/por­tal/_s.155/708/­.cmd/ad/.c/307/­.ce/14601/.p/12301/_s­.155/708?prvky=&o=260&li­mit=50&index=0&POS­TUP_ID=614&PRVEK_ID=1029­#prvek-zs

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Attack-design

vaše otázka je celkově nějak divně formulovaná, vždy by vám měl stačit pouze poslední zápočtový list

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce