Gluton

Kde získám kopii rozvodového listu když si nemamatuju datum a rok rozvodu.

Nejlepší odpověď
anonym

U soudu,kde jsi byl rozvedený. Šťastný to člověk,který si nepamatuje datum rozvodu! 😁

Další odpovědi
venkovan

Taky považuji za dar okolností, že jsi datum zapomněl. Na některé věci je prostě lepší zapomenout, jen si někde uchovat, že se něco takového stalo. Nicméně, zkus alespoň se trefit přibližně do roku, bude se vše v archivu soudu lépe vyhledávat. Možná, že by to měli mít i v matrice obecního či městského úřadu.