Kde získal stát prostředky na znovuvybudování , válkou zpustošené, zemi ?

A dnes, při tak obrovském daňovém zatížení občanů ,nemá třeba na důchody, zdravotnictví a podobně ?

Odpovědi
Drap

Zajistit pol stabilitu.a hned potom rozjet ekonomiku. Snížit daně, nalákat výhodnými podmínkami investory, začít vyrábět. Další možná cesta je získat půjčky, ale ta většinou dlouho nevydrží. Takto se dá /je to samozřejmě velmi zjednodušeně / obnovit rozvoj země, nejen zničené válkou.

knedlik123

myslis cesko nebo nemecko ?

anonym

Má otázka, příteli, byla v titulu!