Kde žijí zvláštní druhy zvířat?

Hledám území,kde žijí zvláštní druhy zvířat?

Nejlepší odpověď
satan

Parlament CR,to je v podstate take zvlastni druh zvirat.

Další odpovědi
crew

Velmi zvláštní druhy zvířat žijí kupříkladu v prachu, ložním prádle, oblečení a pod. Tyto druhy zvířat je možné pozorvota například mikroskopem a nebo velmi silnou lupou. Některá z těchto zvířat jsou velmi dravá a mohou být i smrtelně nebezpečná pro senzitivní jednice. Produkty jejich metabolismu mohou u těchto jedinců způsobovat alergické ataky.

Nuk nuk

Kromě mikroskopických potvůrek už mě napadají jen různé endemické druhy. Ty ale žijí na různých místech světa, záleží tedy pak na druhu, který Vás nejvíce zajímá nebo na konkrétní oblasti.

Nejvíce endemických – tedy jinde neobvyklých – živočichů, žije jak známo v Austrálii a na ostrovech v jejím okolí.

motejlinka

Poslední dobou je velice populární ostrov Madagaskar- žijí tam zvláštní endemická zvířata- taková, která nikde jinde. Například lemuři.