Malvína

Kde zapnu tento web v plné verzi?

Jsem v šoku, jen co jsem stránky po menší odmlce otevřela. Nehezké, neosobní, nelíbí se mi to. ☹
Bohužel, nemohu na telefonu zapnout stránky v plné verzi, jako to šlo u původního vzhledu. Navíc nevím, jak se dostanu na svůj profil. Když kliknu nahoře na toho panáčka, napíše to “Již jste přihlášeni”. Nevím, kudy a jak se dostanu do zpráv, nevidím body, nevidím nic!
Poraďte, děkuji!

Nejlepší odpověď
led

Táto na pohľad mobilná verzia, je plná verzia aj pre počítače…
podľa mienky tvorcov, alebo zadávateľa tejto zmeny

Další odpovědi
anonym

Považuji tuto změnu za přehlednější.

Malvína

Ježíši, to je hrozný!
Led – jak se teda dostanete do soukromých zpráv? Já se nemám jak dostat do svého profilu, zprávy nemohu nikde najít.

Malvína

Tak zprávy mám, ty jsem prohlédla. Ale nevím, jak se dostanu do svého profilu. Musím najít buď svou otázku nebo otázku, na kterou jsem odpovídala, a pak kliknout na svou ikonu. To je práci moc chaotické, není to někde po ruce?

Gonfaloniér

V mobilní verzi je to úplně nahoře v té zelené liště. Taková ta ikonka človíčka.
Ale souhlasím, taky se mi to moc nelíbí a obzvlášť ta mobilní verze. Navíc tu teď nejde zobrazit kdo dal like otázce/odpovědi bez toho aniž bych sám dal like. Ale chyb je tu víc

Gonfaloniér

A nj. Tak jsem teď zkoušel kliknout na tu ikonku a napsalo mi to, že už jsem na serveru přihlášen a přehodilo mě to na hlavní stránku. Tak teď nevím. A přitom se mi zdá, že mi to s tím profilem ještě včera šlo normálně..

Malvína

Přesně, to samé píše i mně.
A s tím like, ro je také zajímavé! ☹