Kde zakoupit Photoshop CS3 s přijatelnou cenou?

Chtěla bych si koupit officiální Photoshop CS3, ale když hledám ve zboží na netu, vyhledává mi jen Photoshopy s vyšším CS. Ale raději bych chtěla právě CS3, je ze všech nejlepší, nejkompatibilnější a má více možností. Ale nikde nic nemohu najít. Neznáte nějaké místo, kde se dá objednat za nějakou lepší cenu? (vím, že levný nebude, ale zase nechci platit víc, než je třeba)
Doplňuji:
Bedy: gimp a další tomu podobné programy nepodporuji, přijdou mi jen jako chabá kopie photoshopu, navíc nepřehledné s chybějícími nastaveními, které potřebuji, plus photoshop potřebuji k práci ve škole… a zbozi.cz jsem práve zkoušela a vyhladávalo mi to CS4 a vyšší, přesto že jsem napsala cs3 :(

Nejlepší odpověď
Bedy

A co GIMP? To je prakticky to samé, jen je zdarma. Používám ho leta a jsem maximálně spokojený.
Jinak zkuste třeba www.zbozi.cz či jiný srovnávač cen.
Doplňuji:
Braník – to snad nemyslíš vážně, ne?

Tazatelko – opravdu jste si ten GIMP 2.8 zkoušela? Já do grafiky dělám trošku víc a úplně vše v pohodě, nastavení a tohle tam je taky. A řekl bych že GIMP je přehlednější – ikdyž tohle je věc názoru no…
Ale když chcete utrácet, budiž. Můžete zkusit ještě třeba Heuréku, apod. Jinak nevím.

Další odpovědi
SickBreed

Bedy: Opravdu děláte do grafiky trošku víc? Ne, odpovím si sám – neděláte. Jinak byste používal Photoshop a ne GIMP. Nechci nijak hanit ten software, na to že je zdarma se jedná o velice zdařilý program. Nicméně práce v něm je oproti Photoshopu natolik nepříjemná, nepřehledná a pomalá, že někdo kdo se chce grafice věnovat na lepší než amatérské úrovni by si o něj neopřel ani malíček levé nohy. A právě tento člověk vidí i to, že GIMP zaostává i co se možností týče a to jak samotný program, tak především v další podpoře která směřuje odjinud… (profesionální filtry, addony a další).

anonym

Dočetl jsem se že v Česku již není oficiální prodej :/ opravdu byl asi nejlepší a nejrychlejší! ale našel jsem jeden eshop ale opravdu nevím zda-li je spolehlivý → http://softwa­re.pricegrabber­.com/graphics-publishing/Adobe-Photoshop-CS3/m43393448.html | Já jsem již musel přejít na PS CS6 taky kvůli škole – alespoň mi škola poskytla klíč…