levandula

Kde zakoupit levnou, kvalitní a hezkou kosmetickou taštičku ?

Scháním taštičku, která vydrží záťež, je levná ( do 100kč) a má hezkou barvičku.
Prosím nedoporučujte mi od vietnamcu ta by se mi určitě hned někde roztrhla atd…
Děkuji za doporučení. 🙂

Nejlepší odpověď
Mattama

Požadavky jsou dost kruté. Kvalitní do 100,– asi neseženeš, pokud opravdu nezajdeš k Vietnamcům.
Zkus to na fleru ;) (fler.cz tuším) Mohla by ses domluvit na tvaru, velikosti i barvě, alespoň pochybuji, že to bude do stovky ;)

Další odpovědi
ivzez

Levnou, kvalitní a hezkou kosmetickou taštičku do stovky?
Leda si koupit materiál a ušít sama …

ReHu

Nechceš toho trochu moc?
Levnou a kvalitní a hezkou navíc?
Výběr si priority.