icurusL

Kde vzít pracovní kalendář pro Spolkovou zemi Sasko?

Dělám menší aplikaci pro kamaráda na usnadnění jeho práce. Jezdí autobusem v Sasku a má takovou „vedoucí“ hodnost, tudíž vytváří rozvrh na celý měsíc kdo kdy bude jezdit. Potřebuji odněkud vzít kalendář pracovních dní kde by bylo kolik každý měsíc má celkový počet pracovních hodin. Musí dodržovat aby ani jeden řidič neměl nad celkový počet pracovních hodin. Myslel jsem, že bych mu to usnadnil, aby si to sám nemusel hledat, ale jak jsem zjistil tak neumím moc hledat v německých stránkách.

Odpovědi
Pepa25

Na dotaz Arbeitskalender Sachsen mi to našlo odkaz – jsou tam státní svátky i prázdniny …

Zdroj: https://www.schul­ferien.org/Ka­lender_mit_Fe­rien/kalender_2020_fe­rien_Sachsen.html

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

icurusL

Pepa25 – Ten je sice pěkný, ale není tam počet pracovních dní na každý měsíc. To bych s tím musel víc pohrát, abych zjistil potřebné číslo. Není něco pro mne jednoduššího?