Kde vytvořiz webovou stránku bez dodatkových koncovek?

V budoucnu si budu muset pořídit webovou stránku, bude to součást mé práce. Ale netuším na které stránce bych si mohla založit webovou stránkou pouze s konečnou doménou jako .cz nebo .com atd, bez dodatkových koncovek jako blog.cz, estranky.cz atd, a kde by registrace stránky a placení bylo levné a přesto kvalitní?

Nejlepší odpověď
Bedy

Já můžu doporučit Endrou – tam máte freehosting a buď si zvolíte doménu 3. řádu (to je ta „dodatková koncovka“ – například 4fan.cz, 8u.cz, apod.), která je zdarma a nebo si pořídíte doménu 2. řádu (což je bez těch „dodatkových koncovek“). Za příplatky si můžete vypnout reklamy, zvětšit prostor, atd.

To samé nabízí i IC.cz nebo Webzdarma.cz, ale tam máte freehosting docela omezený (ale pro běžný web to stačí) nebo placený hosting.

Určitě se vykašlete na ty různý webgarden.cz, webnode.cz, blogspot.com, apod. protože tam člověk pracuje jak v poutech – je to dobré pro lidi, co neuměj HTMl a chtějí si vytvořit ěnjaký blok nebo osobní stránku a chtějí to co nejjednodušeji.

Další odpovědi
anonym

Hodně lidí volí tak že si zakoupí doménu u Wedosu a pomocí DNS si doménu přesměruje na vlastní server. Pro méně zkušenné mohu doporučit Wedos NoLimit kde nahrajete vlastní prezentaci, a jedete 😉

Emefej

Poskytovatelů hostingu je celá řada, mezi ty levnější patří např. http://www.gi­gaserver.cz.