Milla

Kde vytvořit jednoduché webové stránky svépomocí?

Rozjíždím živnost a potřebuji si vytvořit nějaké základní webové stránky. Bohužel finance na profesionálního webdesignera nemám, ale zjistila jsem, že existují nástroje, kde si může webovky udělat i úplný amatér. Zaplatíte jen doménu, hosting a případně pokročilejší vlastnosti.

Nejvíc se mi asi líbí https://www.mi­oweb.cz/prohlid­ka/ ale chtěla bych vědět, jestli s tím máte někdo reálné zkušenosti?

Případně doporučíte něco jiného?

Nejlepší odpověď
ivzez

Mně se Mioweb (ale ani jiné hotové stránky) nelíbí vůbec.

Web podnikatele je jeho vizitkou a reklamou zároveň.
Rozhodně se nevyplatí na něm šetřit.
Šablony „hotových služeb“ působí jedna jako druhá,
ale Vy se potřebujete nějak odlišit…

Ale pokud šetřit, pak si radši najděte nějakého studenta,
který Vám web vytvoří za referenci nebo „za pár stovek“

Další odpovědi
jbrus

Myslím, že všechny tyto služby ve kterých si web naklikáte sama neumožňují použít vlastní doménu. Což znamená, že váš web nebude třeba miloslavamaje­rova.cz ale miloslavamaje­rova.mioweb.cz a to nevypadá moc dobře podle mě. Souhlasím, že nejlepší je najít si nějakého studenta, který ví jak zřídit webhosting a nainstalovat WordPress například. Potom už se to dá svépomocí dodělat.

honza32

Různých stránek je opravdu hodně. Můžete si je udělat na wixu nebo weebly nebo použít zmiňovaný wordpress. Určitě bych jak doporučovali ostaní na stránkách nešetřit a nechat si je vyrobit. Pokud stále hledáte mohu poskytnout svoje služby, mrkněte na www.designcrew.cz rád pomohu.

Broccoli

Dobrý den, pokud mohu ještě radit vrhněte se čistě do Wordpressu bez nadstavby Mioweb. Zksute pročíst https://linkla­dy.cz/proc-potrebujete-webove-stranky/ Kdyžtak napište pomohu.