Kde vystavit amatérské fotky na internetu?

Rád fotím a snažím se svoje fotky na internetu vystavit ale návštěvnost je zde závislá na popisu fotek a pokud za den nafotím tisíc fotek tak se mi to popisovat moc nechce.
Zde jsou moje galerie děkuji za nějaký nápad kam bych se mohl ještě dostat?

Nejlepší odpověď
anonym

http://gvkb.rajce.idnes.cz/

rajče jsem klikl jen pro protiotázku:
Dobrá rada nad zlato? Anebo spíše moudrému napověz, hloupého nakopni?
Jukni se na odkaz ve zdroji:
(Velice se blížíš nezvratnému konci, jenž tě potkal na dalších webech při tvých pokusech).

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-dava-zivotu-smysl

Další odpovědi
anonym

http://www.facebook.com/vitkouba

No, tak to tedy vidím poprvé. Anketa ještě nemá žádnou odpověď a už je u „rajčete“ 100%. Že by zase další zázrak nové verze?
Odpověděla bych, že bych zkoušela sama, kde se Vaše vlastní dílko nejlépe uchytí. Každý web má své příznivce.

hanulka11

divná anketa – chtěla jsem se podívat na fotky ,ale ne hned hlasovat – nějak mi to nedošlo – tak jsem moje hlasování smazala
proto to rajče......

anonym

Aha. Díky, Hanulko. Takže odpověď jsi sice smázla, ale hodnocení v anketě zůstalo. No a já na to zírala a nechápala, jak je to možné, že nikdo nehlasoval a přesto anketa zaznamenala pohyb. Stejně je zvláštní, že při smazání se něco zruší a část v odpovědi přesto zůstane.

hanulka11

nevěděla jsem ,že to tak funguje – ani za mák se mi to nelíbí

hanulka11

věř že by se mi nelíbilo kdyby mě někdo fotil a pak to vystavoval – docela jsem trnula abych tam někde nebyla – některým na fotkách se to také nelébilo, že je fotíš a ještě to vystavuješ … tytytytytyty