Kde vymáhat dluhy po zemřelém

Dobrý den,můj bývalý manžel mi neplatil výživné na nsvé nezletilé děti,které mi byly svěřeny do péče a jemu bylo určeno výživné,nyní je mrtvý,je možné vymáhat dlužné výživné po dědicích,kteří přijali dědictví,já se jako zákonný zástupce,jménem dětí, zřekla dědictví po otci dětí.Dlužné výživné je téměř 100 tisíc,bylo zažádáno i u soudu o exekuci na plat.Děkuji.

Odpovědi
atriplex

Pokud není ukončeno dědické řízení, uplatněte návrh u příslušného notáře. Pokud bylo dědické řízení ukončeno, máte smůlu.