milablond

Kde vyhodne sehnat mobilni internet (flashka do PC)? Nebo nejaky lepsi zpusob, treba jak se napichnout pres souseda?

Odpovědi
jpau

Ceny operátorů v ČR jsou ± stejné, jestli je to výhodné ať posoudí každý sám… Pokud jsi klient, co u operátora utratí řekněme kolem 1k/měsíc, pak můžeš mít určitou páku a třeba se ti podaří vybojovat lepší podmínky, než jsou běžné. Tzn. tady bych šel cestou toho, u koho mám telefon a hrál to tak, že platím za jeden produkt kde je víc služeb (telefon + internet do telefonu + internet do počítače). Snad by to mohlo vést k nejlepší nabídce… Další možností jsou třeba šedí operátoři apod.

Jinak napíchnout se k sousedovi lze v době bezdrátových sítí samozřejmě taky. Nicméně čistší řešení je dohodnout se na sdílení např. za flašku apod. Znám pár lidí co takto odebírají nebo sdílí připojení. Jeden můj kolega sdílí svoji síť s nějakou starší paní přibližně za bábovku týdně, což z něj, alespoň podle mého názoru, dělá jednoho z nejdražších providerů v Praze 😁.

setapouch

Pokud ti nevadi dat sve osobni udaje Tescu, pak, domnivam se, Tesco mobile spolu s tou jejich kartou. Za dobiti ti daji tu samou castku, takze 1 GB stoji 175 Kc, dalsi 1 GB v mesici 50.
Doplňuji:
Musim to upresnit, nejvyhodnejsi to bylo pro mne, protoze mesicne jsem se dostal malokdy pres 1 GB. A bylo to loni na zacatku roku.
Bez souhlasu pouzivat pripojeni souseda je protizakonne.

Zdroj: https://www.tes­comobile.cz/ce­nik