Respekt

Kde vydělat peníze v 12 lettech ?

Je mi 12 let a nemám peníze. Kapesné nedostávám, a nevím kde mám peníze sehnat. Rodiče mi peníze nedávají, spíš mi je berou. Příklad : minulí týden v pátek jsme měli pololetní vysvědčení. Dostal jsem ze všeho jedna. Vysvědčení jsem ukázal babičce a ta mi dala 30kč, a doma mi je vzali. Proto prosím o radu kde mám vydělat peníze ? Vždyt na jednu knihu jsi šetřím rok

Odpovědi
mosoj

Jestli je to pravda tak je mně tě líto. Holt jim ty peníze neukazuj. O jakou knihu -y by jsi měl zájem ?
Mimo nějakého sběru, kovu , papíru a pod, to půjde těžko.

brillant

Bylo to zde již mnohokrát řešeno – používej vyhledávání.

gagaga

jestli si setrite na knihy, tak by mozna rocne vysla levneji knihovna
mohl by jste si precist vice knih
a jednou az budete " veliky " , tak si knih koupite hoodne moc
a po jake knize napr. touzite ?

P.S. ja vykam tady vsem, tak se nedivte :)

  • iv-