MonkeyKing

Kde vydat elektronickou knihu?

Myslím, že to jde i nějak přes Google, ale nevím jak. Také by to chtělo, aby to nic nestálo a abych si tam sám mohl určit cenu, za kterou bych tu knihu prodával.

Odpovědi
Emefej

Zcela zdarma ti to nikdo nevydá, ale za jistých podmínek (právo na výhradní distribuci po jistou dobu apod.) tuto službu poskytuje řada vydavatelství, já mám zkušenosti s databook.cz.