Kric.ouwner

Kde všude v Německu jsou dálnice s neomezenou rychlosti.

Kde jsou v Německu ty Autobahny ???

Nejlepší odpověď
anonym

Po celem Nemecku jsou dalnice s neomezenou rychlosti.
Ale : kdyz je nekde vozovka poskozena , nebo se opravuji , stavi mosty … cokoliv , jakakoliv oprava , nebo je blizko vesnice , mestecko , tak se omezuje. Tak pak je vzdy znacka s omezenou rychlosti.
Proto kde vcera byla napr. neomezena rychlost, dnes uz tam muze byt omezena. 🙂 Opravuje se.
Jezdim po Nemecku krizem krazem , tak mi verte , ze vim , ze vas nemuzu nekam poslat ( asi aby jste si vyzkousel rychlou jizdu , ze ) 🙂 a vy by jste mi pak vynadal, ze jsem kecala. 🙂 -iv-

Další odpovědi
lukas.zmizik

v celem nemecku, rychlost je omezena pouze tam, kde to upravuje dopravni znacka (nemusi to byt jen kvuli praci na silnici)

janbratan

Dobrý den, po náhodném naražení na váš dotaz a přečtení si článku o rychlostech v Německu a obecně jak to tam chodí (http://www.do­pravniznaceni­.com/Cim-jsou-nemecke-silnice-tak-zajimave-b1035.htm), musím nesouhlasit. Bezlimitní rychlost je jen někde, sám vím podle zkušeností že u města Dingolfing kde skládají BMW jsou dálnice bez limitu určitě, aby testovali vozy. Bylo by to nelogické kdyby limity neplatili všude.