Matthew

Kde všude necháváte spropitné ??? :)

Já např. v restauraci, která splňuje moje očekávání a kvality, u holiče, občas odběhnu i nějakou dvoukorunu u pokladny v obchodu, atd. atd. … A vy ? :)

Nejlepší odpověď
anonym

už nikde.
šporím na vyššie dph.

Další odpovědi
anonym

Pouze v restauracích.Celý život pracuji ve fabrice a tam mi také mistr (či jiný nadřízený) nedal spropitné za to, že jsem výrobek udělal v lepší kvalitě.

Bedy

Když jsem spokojenej s obsluhou a jídlem/pitím v restauraci, tak nechám něco a pak nechávám v místní sámošce vždycky nějakou tu korunku. Zrovna dneska jsem tam měl nákup na 207 Kč, tak jsem jim tam 3Kč nechal, protože jsem tam spokojený s kvalitou pečiva a uzenin, které tam rád kupuji.

redy

na pumpě
v hospodě
v obchodě
u doktora
v nemocnici
pošťákům
sousedům když podrží dveře
v hotelu

a vůbec každýmu kdo natáhne ruku
no vážně tak bohatá nejsem nikde a nikomu :)))))))))

anonym

Všude,jen ne na úřadě.

IvkaxD

U doktora jinak už nikde..