Dane

Kde všude v Praze můžu uschovat zavazadlo?

Letím do zaharničí na dovolenou a před odletem chci strávit několik hodin v Praze. Kde všude můžu uschovat zavazadlo a kolik to bude stát?

Nejlepší odpověď
arachis

nejsem z Prahy,ale logicky bych začala,nádraží­mi,ale tam je to asi placené a obchodní domy. i některé menší prodejny to mají jako coopky,tam je to zadara

Další odpovědi
setapouch

Na Hlavním nádraží je úschovna zavazadel, http://www.cd­.cz/vnitrostat­ni-cestovani/sluzby-na-nadrazi/uschovna-zavazadel/-3717/.

Pro cenu kontaktuj ČD: Tel.: +420 840 112 113, Email: info@cd.cz