caja

Kde všude máme léčivé bylinky?

Napadlo Vás, kde všude jsou bylinky? A co v kuchyni?
http://www.bi­oforlife.cz/clan­ky-zajimavosti/lecive-bylinky-mame-i-v-kuchyni

Nejlepší odpověď
BEAES

To mě napadlo, mám je v kuchyni, na zahrádce, na balkóně i všude v přírodě. Libeček používám do všech polévek, zrovna teď ji s ním vařím.

Další odpovědi
anonym

dnes už lidi nemají tolik času,raději si zajdou do lékárny pro nějakou tu piluli-vitamín,než nasbírat bylinky jako to dělaly naše babičky,je pravda že bylinkama jsme obklopeni a to nejen v kuchyni,ale i v kosmetice,jen jí nevnímáme,neh­ledáme,je to škoda

martina1

Libečku se u nás říká vopich a je základem snad každého jídla.Jinak já jsem po babičce podědila nějaké zkušenosti s bylinkami a čaj v lékárně bych nekoupila.Směs mi míchá babička.Základem čaje,který pijeme celou zimu a kdzkoli na nás něco leze je mateřídoučka,chla­pice,jitrocel,bří­za,borůvkový list a máta.Manžel tomu říká jdovatý utrejch,ale vždy mu pomůže.

MacaM

JJ já jsem na 1OO% za bylinkama, nejen v kuchyni a kosmetice, ale vůbec při řešení zdravotních potíží…chem. léky už nemají šanci 🙂

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou