Avatar uživatele
dudu

Kde všude lze nalézt vaši stopu?

Jste cestovatelé, malíři, socháte i v dalším se nějak a rádi projevujte. Kde nejdále ve světe nebo ve které kulturní a společenské oblasti bychom nalezli Vaši zřetelnou stopu?
Doplňuji:
Osobně se nemám moc čím chlubit snad jen, že jsem u nás na, dnes již letité a docela velké zahradě zasadil téměř každý strom a keř.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dudu

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? annas, terry, anonym, aramah, kapka, iceT, johana 56, hanulka11, fablen, anonym, fcoop před 4504 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Všechny stopy jsou pomíjivé. A co všechno jsou stopy. Třeba věci, které jsem vyráběl jsou nebo byly téměř na všech kontinentech. Nejdůležitější ja ale asi stopa, kterou člověk zanechá v srdcích lidí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

No, když o sobě přemýšlím, tak taky nic moc. Navíc pěstuju většinou jen jednoleté kytičky…
No vlastně jsem vysadila /v rámci nějakých dobrovolnických akcí/ pár stromů v lese. 🙂

Nevím, jestli to mám vůbec psát, protože mám pocit, že to není až tak moje zásluha, jako spíš mého manžela a pana vydavatele, ale je o mně malinká zmínka v jedné knížce, která se dá koupit v knihkupectví. Ale neřeknu která to je. 😛
Má to nějakou souvislost s tím Mongolskem, jak tady o něm furt píšu a už jsem s tím trapná, já vím. 🙂
Ale jako odpověď se to hodí ne? Je to stopa, ne? 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lukas.zmizik

pokud pominu stopu jako stopu kulturni a zustanu u pouhe stopy jakozto otisku boty, pak bych tu svoji nasel od nejzapadnejsiho konce evropy – finisterre pres irsky belfast, skotsko, pobalti az po ukrainsky ivano-frankivsk… no vlastne tady v evrope temer vsude.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Každý člověk ať chce či nechce, těch stop zanechává víc než si myslí a nemyslím tím jen stopy v srdcích lidí.
Zanechává stopu ekologickou, internetovou, genetickou ap. Já bohužel navíc ještě stopy obrázkové a textové na veřejných stránkách, publikacích atd. 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek