dudu

Kde všude lze nalézt vaši stopu?

Jste cestovatelé, malíři, socháte i v dalším se nějak a rádi projevujte. Kde nejdále ve světe nebo ve které kulturní a společenské oblasti bychom nalezli Vaši zřetelnou stopu?
Doplňuji:
Osobně se nemám moc čím chlubit snad jen, že jsem u nás na, dnes již letité a docela velké zahradě zasadil téměř každý strom a keř.

Nejlepší odpověď
Drap

Všechny stopy jsou pomíjivé. A co všechno jsou stopy. Třeba věci, které jsem vyráběl jsou nebo byly téměř na všech kontinentech. Nejdůležitější ja ale asi stopa, kterou člověk zanechá v srdcích lidí.

Další odpovědi
kapka

No, když o sobě přemýšlím, tak taky nic moc. Navíc pěstuju většinou jen jednoleté kytičky…
No vlastně jsem vysadila /v rámci nějakých dobrovolnických akcí/ pár stromů v lese. 🙂

Nevím, jestli to mám vůbec psát, protože mám pocit, že to není až tak moje zásluha, jako spíš mého manžela a pana vydavatele, ale je o mně malinká zmínka v jedné knížce, která se dá koupit v knihkupectví. Ale neřeknu která to je. 😛
Má to nějakou souvislost s tím Mongolskem, jak tady o něm furt píšu a už jsem s tím trapná, já vím. 🙂
Ale jako odpověď se to hodí ne? Je to stopa, ne? 🙂

lukas.zmizik

pokud pominu stopu jako stopu kulturni a zustanu u pouhe stopy jakozto otisku boty, pak bych tu svoji nasel od nejzapadnejsiho konce evropy – finisterre pres irsky belfast, skotsko, pobalti az po ukrainsky ivano-frankivsk… no vlastne tady v evrope temer vsude.)

www

Každý člověk ať chce či nechce, těch stop zanechává víc než si myslí a nemyslím tím jen stopy v srdcích lidí.
Zanechává stopu ekologickou, internetovou, genetickou ap. Já bohužel navíc ještě stopy obrázkové a textové na veřejných stránkách, publikacích atd. 😁