HiPe

Kde vezmu výstupní list při ukončení vysoké školy

Děkan rozhodl o ukončení studia pro nesplnění podmínek v prvním semestru a k poslednímu dni v měsíci mi zaniká status studenta. Nicméně se musím dostavit na studijní oddělení a předložit potvrzený výstupní list, ale nevím kde ho seženu (resp. za kým mám kvůli tomu zajít)
Díky za radu

Odpovědi
Arne1

Na studijním oddělení. Pak uděláš kolečko (např. knihovna, správa sítě, katedra,…) a zase vrátíš na studijní.