ten který je

Kde vězí chyba s tiskárnou?

Když skenuji,veškeré obrázky se mi přesunou z tiskárny do notebooku bez problému.Připojení mám přea WIFI.Když chci ale tisknout,v no­tebooku se mi objeví hláška že tiskárna je v režimu Off line.Jak to napravit?Děkuji.
Doplňuji:
Bohužel tiskárna je v režimu on line,ale neustále mi to hlásí že neprobíhají žádná data mezi tiskárnou a notebookem.Asi to bude něco mezi routerem a tiskárnou.

Nejlepší odpověď
Hykam

V nastavení tiskárny máš nastaveno „Tiskárna off line“, je potřeba nastavit na „Tiskárna on line“