Kde ve světě se dá považovat východ a západ Slunce a Měsíce za nejkrásnější na světě?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

U nás za chalupou

Další odpovědi
Kepler

Kaliforňané, Havajci, Japonci a jiní tvrdí. že je to právě u nich. Obecně se dá říct, že nad mořem. Krásný bývá i vysoko v horách. Ve skutečnosti vždy závisí jen na momentálních meteorologických podmínkách. Pro mně je krásný každý východ slunce který uvidím. Znamená to že ještě žiju a svět funguje jak má.

ivzez

Kdekoliv (všude).

Podle mne je nejkrásnější na místě, které má člověk rád.

led

Všade krásno, doma najkrajšie.
Niekomu sa páči záblesk nad hladinou vody, niekomu zas rozžiarená silueta materských pŕs v údolí zalesnených kopcov a niekomu Slnko nad humnom a Mesiac nad vrátami rodnej chalúpky.

dudu

Jeden z nejkrásnějších západů Slunce každoročně obdivují turisté na ostrově Santorini, dříve Théra.

Mc Merkurion

… z náručí milované a pěkné ženy …