Američanka

Kde v USA a Kanadě žije nejvíce Afroameričanů a Latinoameričanů?

Zdravím,jde někde dohledat v češtině kde v USA a Kanadě žije nejvíce Afroameričanů a Latinoameričanů a tím pádem kde je i velice i nízká koncetrace bílých Kanaďanů a Bílých Američanů? děkuji

Odpovědi
Anikitos

V USA bude nejvíc latinoameričanů asi v Texasu. Je blízko k Mexicu a Jižní Americe, která jich je plná.

Mnoho Afroameričanů žije v New Orleans (a vastně celé Louisianě). Ti jsou ale více méně rozprostřeni po celé USA i Kanadě.

Latino-američané jsou taky bílí. Jsou to potomci převážně španělských (latinských) kolonistů a jejich žen, které s nimi připluly. Popřípadě se tak označují i potomci latinksých kolonistů a indiánek (to jsou ale mestici, ne úplně litino-američané).
:)

Mc Merkurion

… tak co chceš vědět ??? … „nízká koncetrace bílých Kanaďanů a Bílých Američanů“ stopro bude například na Žižkově …

Drap

V češtině ne.

ivzez

Mc Merkurion → netušila jsem, že pražský Žižkov leží v USA… (–:

Mc Merkurion

… to víš, některé otázky nečtu celé, jsou na jedno brdo … no a když my u nás máme českou kanadu a ameriku, proč by nemohl bejt žižkov v usa ???

ivzez

Jj, Marley=Skotchka=A­meričanka
má všechny otázky na jedno brdo.