zjentek

Kde v systému Win 10 najdu widgety, který se dají připnout přímo na plochu?

Třeba hodiny, počasí, výkon stroje, kapacity pamětí… prostě widgety.

Hufnágle a ty si myslíš, že tady na ODPOVĚDÍCH dělám asi tak co jako???? Aha? (; ((;

Mimochodem, tvůj odkaz je link na stažení widgetů, ale já se ptal, kde podobný widgety najdu v systému Win 10, protože považuji jaksi za samozřejmé, že budou jejich součástí a tedy k dispozici hned po instalaci desítek. No, možná se pletu, ale… Raději se na to znova ptám: Nejsou tyto widgety přímo součástí systému třeba W 10 Pro?

Odpovědi
Hufnágl

Nechce se mi věřit, že neumíš hledat na internetu.

Pokud nejsou widgety součásti OS, tak jsou na obchodě chrome, kde si je můžeš nainstalovat.

Zdroj: https://wmmani­a.cz/clanek/vy­lepsete-svou-plochu-windows-10-o-popularni-widgety/